Edukacja

W Zakładzie Biofizyki realizowane są następujące specjalności

Każda ze specjalności ma dedykowany program umieszczony w Informatorze, dzięki któremu kształci specjalistów ze swojej dziedziny.

 

Opiekunowie studiów

 

Użyteczne informacje na stronie głównej Wydziału

Zwracamy uwagę, że Praktyki specjalności Biofizyka molekularna I i II stopień (ZFBM) zaliczane są na stopień. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo od opiekuna za pośrednictwem poczty USOS-mail. Szczegółów o zasadach organizacji praktyk na Wydziale Fizyki można się również dowiedzieć z prezentacji Praktyki – FUW – krok po kroku.

 

Regulaminy

 

Tematy prac dyplomowych i doktorskich

Po propozycje tematów prac można się zgłaszać bezpośrednio do pracowników Zakładu Biofizyki. Zainteresowania naukowe potencjalnych opiekunów znajdą Państwo m.in. na podstronach poszczególnych osób. Zapraszamy również do obejrzenia proponowanych tematów prac licencjackich, magisterskich i doktorskich w Archiwum Prac Dyplomowych (APD), w zakładce "Katalog". Można szukać, wpisując fragment tytułu albo imię i nazwisko osoby zgłaszającej temat (opiekuna pracy). Przeszukiwanie wymaga zalogowania.

 

Studia doktoranckie

Rekrutacją na studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim zajmują się Szkoły Doktorskie.

Na studia w Zakładzie Biofizyki można się dostać przez Szkołę Doktorską Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UW oraz Międzydziedzinową Szkołę Doktorską UW. Osoby zainteresowane zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z opiekunem specjalności prof. dr hab. Marią Agnieszką Bzowską.

Zadania egzaminacyjne z ostatnich lat w dziedzinie "nauki fizyczne":